Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace

Dražby, aukce, exekuce

stav: PROBĚHLO

DRAŽEBNÍ KARTA
číslo: 501/2016-A
EURODRAŽBY.CZ, a.s. IČO: 29135419
Čimická 780/61, Praha 8, PSČ 18100
telefon: +420,800900490 +420,234769000
email: info@eurodrazby.cz
http: www.eurodrazby.cz
Typ dražby: Aukce
Vyvolávací cena: 1 550 000 Kč
Cena dle znaleckého posudku: 3 100 000 Kč
Dražební jistota: 105 000 Kč
Výsledek dražby: 3 490 000 Kč

Aukce - Podíl 4/5 bytu 3+kk v obci Praha Nusle

předmět dražby - foto
předmět dražby - foto
předmět dražby - foto
předmět dražby - foto
předmět dražby - foto
předmět dražby - foto
Jedná se o podíl 4/5 na bytové jednotce o dispozici 3+kk ve 4.NP bytového domu v obci Praha - Nusle, okres Hlavní město Praha. Jedná se o známou lokalitu s veškerou dostupnou občanskou a technickou vybaveností. Velmi dobrá je dopravní dostupnost do centra Prahy městskou hromadnou dopravou, představovanou tramvají a metrem. Stanice tramvaje je v přímém sousedství. Bytová jednotka se nachází ve 4.NP a obsahuje: chodba, koupelna s WC, kuchyňský kout, pokoj, pokoj, pokoj, šatna. Byt je přístupný z hlavní podesty schodiště do předsíně. z ní se vchází do všech místnosti, kromě jednoho pokoje (původně kuchyně). V koupelně je umístěn el.bojler. Dveře jsou dýhované do ocelových zárubní, okna jsou dřevěná kastlová, na podlaze obytných místností jsou vlysy, na podlaze ostatních místností je keramická dlažba. Vybavení kuchyně tvoří kuchyňská linka, digestoř, sporák se sklokeramickou deskou, vnitřní vybavení tvoří rohová vana, vestavěné umyvadlo, závěsné WC, ostatní vybavení tvoří rozvod slaboproudu, domácí telefon. Jednotka je průběžně modernizovaná a udržovaná. Hlavní orientace oken je na jih do ulice a na sever do nádvoří. Bytový dům je vnitřní řadový bytový dům o jedné sekci (vchodu), s oplocenou dvorní částí, přístupnou pouze dvorním vchodem budovy. Dům je napojený na veřejný rozvod elektřiny, vody, kanalizace, plynu. Bytový dům má jedno podzemní podlaží se společnými prostory, sklepy a rozestavěnými nebytovými prostory a dále pět nadzemních podlaží a půdní nástavbu. V přízemí jsou též nebytové jednotky. Dům je zděný stěnový s polospalnými trámovými stropy, teracovým vetknutým dvouramenným přímo osvětleným schodištěm ve střední části, se sedlovou střechou s terasami, krytou pálenou krytinou, nad terasami s plechovou krytinou. Uliční fasáda je štuková zdobená s výraznou hlavní římsou, nadokenními římsami, šambránami, vystupujícím štítem z nadstřešní zídky, frontony, vystupující plastikou a balkony, dvorní je jednoduchá. Objekt má výtah přístupný z mezipodest.

!!! AKTUÁLNOST INFORMACÍ OVĚŘTE U DRAŽEBNÍKA !!!

Datum a místo konání dražby:

Prohlídky:
Prohlídky se uskuteční na adrese Jaromírova 531/9, Praha. Pro účast na prohlídce není nutné se předem objednat!

zdroj: oficiální stránky dražebníka

Tato dražba je i na: www.drazebnivestnik.cz, www.exekuce-exekuce.cz, www.drazby-drazby.cz, www.reality-on-line.cz.
--- Tento výpis je neprodejný a byl pořízen na internetu (www.aukce-aukce.cz) ---
DOPORUČUJEME: Reklama zde
Oblíbené Barrandov byty můžete výhodně pořídit díky skvělé nabídce od developera FINEP!

TOPlist