Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace


Dražby, aukce, exekuce

stav: ZRUŠENO

DRAŽEBNÍ KARTA
číslo: 103 Ex 33292/10-92
JUDr. Tomáš Vrána - soudní exekutor IČO: 66246750
Komenského 38, Přerov, PSČ 75000
telefon: +420,581216030 +420,581216030
email: urad@exekuce.cz
http: www.exekuce.cz
Typ dražby: Exekuce 
Vyvolávací cena: 4 640 000 Kč 
Cena dle znaleckého posudku: 6 960 000 Kč 
Dražební jistota: 500 000 Kč 
Výsledek dražby: zrušeno  

Dražba - Objekt výroby a skladovacích prostor v obci Víska (okr. Havlíčkův Brod)

předmět dražby - foto
předmět dražby - foto
předmět dražby - foto
předmět dražby - foto
předmět dražby - foto
Draženou nemovitostí je výrobně skladovací areál, který sestává z těchto nemovitostí:
I. Objekt bez čp/če - výroba - na poz. p.č. St. 58/1. Jedná se o zděný, přízemní, nepodsklepený objekt, který je situovaný do nepravidelného půdorysného tvaru. Objekt je napojen na inženýrské sítě: elektro, obecní vodovod, plyn, hloubkovou kanalizace a vlastní septik. V objektu jsou situovány skladovací prostory, administrativní a sociální zázemí. Původní stáří objektu je cca 20 roků. V průběhu životnosti objekt procházel běžnou údržbou prvků krátkodobých životností. V roce 2011 byl objekt zasažen požárem, v důsledku kterého byla značně narušena, poškozena a zničena střešní konstrukce, včetně krytiny a klempířských konstrukcí a stropních konstrukcí. Ke dni ocenění není možno tento užívat. Ta to skutečnost výrazně ovlivňuje výslednou obvyklou hodnotu nemovitosti.Celkový technický stav a údržbu lze ke dni ocenění hodnotit jako výrazně zhoršenou.

II.Objekt bez čp/če - zem. stav. - na poz. p.č. St. 58/3. Jedná se o zděný, přízemní, nepodsklepený objekt bez využitého podkroví pod sedlovou střechou krytou vlnitým eternitem. Objekt je situovaný do půdorysného tvaru obdélníka s napojením na IS: elektro V objektu jsou situovány skladovací prostory. Původní stáří objektu je cca 60 roků. V průběhu životnosti objekt procházel běžnou údržbou prvků krátkodobých životností. Celkový technický stav a údržbu lze ke dni ocenění hodnotit jako zanedbanou.

III. Objekt bez čp/če - garáž - na poz. p.č. St. 58/5 Jedná se o zděný, přízemní, nepodsklepený objekt bez využitého podkroví pod pultovou střechou s valbou krytou taškou pálenou. Objekt je situovaný do nepravidelného půdorysného tvaru s napojením na IS: elektro Objekt je využíván jako garáž. Původní stáří objektu je cca 10 roků. V průběhu životnosti objekt procházel běžnou údržbou prvků krátkodobých životností. Celkový technický stav a údržbu lze ke dni ocenění hodnotit jako dobrou.

IV. Objekt bez čp/če - garáž - na poz. p.č. St. 58/7. Jedná se o zděný, přízemní, nepodsklepený objekt bez využitého podkroví pod pultovou střechou s valbou krytou taškou pálenou. Objekt je situovaný do půdorysného tvaru obdélníka s napojením na IS: elektro V objektu je situováno 6 garážových stání. Původní stáří objektu je cca 10 roků. V průběhu životnosti objekt procházel běžnou údržbou prvků krátkodobých životností. Celkový technický stav a údržbu lze ke dni ocenění hodnotit jako dobrou.

V. Objekt bez čp/če - garáž - na poz. p.č. St. 58/8 Jedná se o zděný, přízemní, nepodsklepený objekt bez využitého podkroví pod sedlovou střechou krytou taškou pálenou. Objekt je situovaný do půdorysného tvaru velkého písmene „L“. Objekt je napojen na inženýrské sítě: elektro, obecní vodovod a hloubkovou kanalizaci. V objektu jsou situovány prostory garáží a administrativní zázemí. Původní stáří objektu je cca 10 roků. V průběhu životnosti objekt procházel běžnou údržbou prvků krátkodobých životností. Celkový technický stav a údržbu lze ke dni ocenění hodnotit jako dobrou.

VI. Objekt bez čp/če - jiná st. - na poz. p.č. St. 110 Jedná se o zděný, přízemní objekt vedlejší stavby pod sedlovou střechou krytou taškou pálenou. Objekt je situovaný do nepravidelného půdorysného tvaru. Objekt je napojen na inženýrské sítě: elektro, obecní vodovod a hloubkovou kanalizaci. Původní stáří objektu je cca 10 roků. V průběhu životnosti objekt procházel běžnou údržbou prvků krátkodobých životností. Celkový technický stav a údržbu lze ke dni ocenění hodnotit jako dobrou.


!!! AKTUÁLNOST INFORMACÍ OVĚŘTE U DRAŽEBNÍKA !!!


Datum a místo konání dražby:
21.12.2011 od 13:00 Kde: Elektronická dražba - www.okdrazby.cz

Prohlídky:
13.12.2011 15:30
00.00.0000 00:00
Sraz u vedlejší budovy v obci Víska č.p. 5, Víska, okres Havlíčkův Brod.

zdroj: oficiální stránky dražebníka

Vloženo: 15.11.2011 12:15:46 Aktualizováno: 02.01.2012 22:47:45 Zobrazeno: 8778x
Tato dražba je i na: www.drazebnivestnik.cz, www.exekuce-exekuce.cz, www.drazby-drazby.cz, www.reality-on-line.cz.
--- Tento výpis je neprodejný a byl pořízen na internetu (www.aukce-aukce.cz) ---
--- Dne 04.12.2021 15:36:54 ---
DOPORUČUJEME: Reklama zde
Moderní byty Praha jsou velmi zajímavou investiční příležitostí. Připravované projekty developera FINEP vás jistě zaujmou.


TOPlist